برگزاری همزمان دو کنفرانس کامپیوتر و رسانه های دیجیتال (بین المللی آکادمیک و ملی دانش آموزی)

معرفی کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

 

بخش پژوهش، فناوری و ایده هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار می گردد. اساتید، دانشجویان، تولیدکنندگان و پژوهشگران میتوانند مقالات علمی، گزارشات فنی تولید و ایده های خود را در زمینه های مرتبط با علوم رایانه، فناوری اطلاعات و هنرهای دیجیتال و با موضوعات علمی و یا فرهنگی در این کنفرانس شرکت دهند.
ثبت نام و نحوه شرکت در جشنواره رسانه های دیجیتال

نحوه ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره رسانه های دیجیتال

 

نحوه ثبت نام، ارسال آثار و شرایط شرکت در جشنواره از طریق دبیرخانه رسانه های دیجیتال اعلام گردید. بر این اساس شرکت کنندگان در جشنواره باید آثار خود را تا تاریخ 1392/07/30 به این جشنواره ارسال نمایند.این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد گردید.
معرفی هفتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

معرفی هفتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

 

مهمترین رخداد رسانه های دیجیتال کشور، پاییز هر سال در قالب جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار میشود. از این رو قالبهای گوناگون رسانه های دیجیتال (سامانه های برخط، بازیهای رایانه های، نرم افزارهی رایانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه و هنرهای دیجیتال) در بخش جشنواره این رخداد فرهنگی به رقات میپردازند .
 هفتمین جشنواره آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال 

ثبت نام هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال آغاز شد. حسین واعظیان، دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اعلام آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 25 مرداد ماه 1392، بیان داشت: امسال در هفتمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، بخش‌های متنوع و جذابی پیش بینی و برنامه ریزی شده است.

لوگوی جشنواره های موضوعی 3

سومین دوسالانه بین المللی کاریکاتور رسانه های دیجیتال   >                                               اتمام  

سومین جشنواره بین المللی کارتون رسانه های دیجیتال با همکاری خانه کاریکاتور ایران با هدف فرهنگ سازی استفاده از رسانه های دیجیتا ل در زندگی و معرفی خطرات و تهدیدهای این حوزه و فرصت های پیش رو برگزار گردید و برگزیدگان داخلی و خارجی آن مشخص شده و طی مراسمی از ایشان تقدیر بعمل آمد.


جشنواره های موضوعی 4

جشنواره رسانه های دیجیتال خانواده                                                اتمام

همزمان با فراسیدن سالروز ولادت با سعاد حضرت صاحب الزمان (عج)جشنواره رسانه های دیجیتال خانواده در تمامی بخش های رسانه های دیجیتال آغاز گردید. در این جشنواره 270 اثر به بخش مسابقه راه یافته اند. آثار جشنواره در مرحله داوری می باشد و نتایج اسفند ماه اعلام می گردد.  

*** اسامی برگزیدگان ***


 جشنواره های موضوعی 3

جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال مهدوی                               اتمام 

جشنواره بین الللی رسانه های دیجیتال مهدوی در تمامی بخش های رسانه های دیجیتال در محور های فرهنگ و معارف مهدوی، مبانی مهدویت، آسیب شناسی مباحث مهدوی، مهدویت و آخرالزمان، حکومت در زمان غیبت برگزار می گردد. آخرین مهلت ارسال اث به این جشنواره ا 30 دیماه تمدید شد. مراسم اختتامیه و اعلام نتیج اسفند ماه می اشد. 

*** اسامی برگزیدگان ***


لوگوی جشنواره های موضوعی 4

جشنواره پویانمایی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی               اتمام

جشنواره پویانمایی تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی سال توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اسفند ماه 1391 ر تهران در بخش های اصلی پویانمایی بلند، پویانمایی کوتاه و فیلم نامه پویانمایی برگزار می گردد.


 لوی جشنواره های موضوعی 5

جشنواره فیلم و عکس همراه تهرن                                                   اتمام

نخستین جشنواره ی فیلم و عکس همراه تهران، جشنواره ای با موضوع تلفن همراه و کارکردهای فرهنگی، هنری و اجتماعی آن است که می کوشد با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جامعه ی ایران، در حد توان خود زمینه ساز بروز خلاقیت های کاربرا تلفن همراه اشد.


شنواره های موضوعی 5

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی                                                   اتمام

همزمان با دهه کرامت (28 شهریورماه تا 4 مهر 91)، اولین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی به همت مکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید. برگزیدگان این جشنواره معرفی و در مراسمی از ایشان تقدیر بعمل آمد.


      
رضویپویا1مهدویخانوادهکارتونهمراه