آغاز ثبت نام شانزدهمین آزمون ادواری رشته های مهارتی هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و اشاد اسلامی استان هرمزگان از آغاز ثبت نام شانزدهمین آزمون ادواری رشته های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هرمزگان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در این خصوص گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در جهت إرتقاء و سنجش توان علمی ماهران و استادکارانی که در رشته های مهارتی فاقد گواهی نامه مهارت می باشند اقدام به برگزاری شانزدهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی در 35 رشته مهارتی و کار و دانش می نماید.

وی در ادامه به اهداف برگزاری این  آزمون پرداخت و افزود: توسعه و بهبود طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی به داوطلبان متقاضی، تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان در ثبت نام آزمون، اعتبار بخشی به تجربیات استادکاران و ماهران عرصه هنر و إرتقاء کیفیت فرآیند سنجش توان علمی و عملی استادکاران و مهارت پیشگان عرصه هنر از مهم ترین اهداف برگزاری آزمون ادواری رشته های مهارتی در هرمزگان می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به شرایط ثبت نام اشاره کرد و اذعان داشت: برخورداری از توانایی لازم و کافی در مهارت مورد نظر داشتن حداقل16 سال و داشتن حداقل گواهی قبولی پایه سوّم راهنمایی از شرایط اصلی برای ثبت نام در آزمون می باشد.

مرشدی تصریح کرد: متقاضیان می توانند در 35 رشته ثبت نام کنند که بخشی از این رشته ها شامل طراحی نقوش ختایی و اسلیمی، طراحی نقوش هندسی، آیینه کاری، طراحی گرافیک سیاه و سفید، طراحی گرافیکی رنگی، چاپ باتیک، چاپ سیلک اسکرین، سفال و سرامیک، طراحی نقوش جانوری، هنر قلم زنی، منبت کاری، مشبک کاری، خاتم کاری، گره چینی، ساخت سنتور، ساخت سه تار، کاغذ سازی، طراحی صفحات وب و ... می باشد که برای اطلاع بیشتر می توانید به سایت www.azmoonehonar.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان یادآور شد: ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون ادواری فقط به صورت الکترونیکی انجام می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه با سامانه ثبت نام الکترونیکی www.azmoonehonar.ir و www.amoozeshehonar.ir و مطالعه دفترچه اقدام به ثبت نام نمایند.

گفتنی است: شروع ثبت نام از روز چهارشنبه 11/11/91 لغایت دوشنبه 30/11/91 ، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه 7/12/91 لغایت 10/12/91 و تاریخ برگزاری آزمون جمعه 11/12/91 می باشد.

بر اساس این گزارش: متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سؤال به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان واحد آموزش مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 5550432 و 55550433 تماس حاصل نمایند.


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان ۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۵:۴۴
تعداد بازدید (۵۹۰)
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.