• اخبار

اولین مجتمع فرهنگی دیجیتال قم به بهره برداری رسید

اولین مجتمع فرهنگی دیجیتال قم به بهره برداری رسید
اولین مجتمع فرهنگی دیجیتال قم ، روز یکشنبه با حضور "سید محمد حسینی "وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،این مجتمع در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و زیربنای هشت هزار و 300 متر مربع و اعتبار 40 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در دو طبقه ساخته شده است.
در بخشی از این مجتمع ، خدمات مختلف اینترنتی و نرم‌ افزارهای ثبت شده و اورجینال دارای مجوز قانونی ارائه می شود.
همچنین در اولین روز گشایش  این مجتمع که با استقبال جوانان و نوجوانان روبرو شد ،علاوه بر ارائه خدمات متعدد اینترنت پا ک ,بازی‌های رایانه‌ ای تایید شده و  قابل استفاده برای این قشر  با تخفیف 50 درصدی ارائه شد.
این مجتمع ,  مادر سایر مجتمع های مشابه در قم محسوب می شود  و قرار است 10 مرکز فرهنگی دیجیتال به عنوان شعبات آن در نقاط مختلف شهر ایجاد شود . 
سالن آمفی تئاتر ، استخر ، سونا ، بدن سازی ، کارگاه های آموزشی برای هنرستان های هنرهای زیبا و سالن انجمن های هنری نیز در این مراکز منظور شده است.
در این مراسم علاوه بر "سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،حجت الاسلام موسی پور استاندار ،بنایی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان قم نیز حضور داشتند.

' سید محمد حسینی ' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز یکشنبه( امروز ) برای بهره برداری و کلنگ زنی از سه طرح فرهنگی و افتتاح ششمین جشنواره طلیعه ظهور وارد استان قم شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۶:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500