• اخبار

معاون مرکز رسانه‌های دیجیتال : راه‌اندازی 12 مرکز فرهنگی دیجیتال در زنجان

معاون مرکز  رسانه‌های دیجیتال : راه‌اندازی 12 مرکز فرهنگی دیجیتال در زنجان
مهدی صرامی شامگاه شنبه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان زنجان اظهار داشت: نوزدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور و نخستین نمایشگاه از این نوع امروز در زنجان با 100 غرفه آغاز به کار می‌کند.
مهدی صرامی شامگاه شنبه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان زنجان اظهار داشت: نوزدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور و نخستین نمایشگاه از این نوع امروز در زنجان با 100 غرفه آغاز به کار می‌کند.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه فعالان و برگزیدگان رسانه‌های دیجیتال کشور در فضایی بالغ بر 5 هزار متر مربع با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و معاونت توسعه اطلاعات و فناوری‌های وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، افزود: افراد مختلف با حضور در این نمایشگاه می‌توانند نیازمندی‌های نرم‌افزاری خود را برآورده کنند.
معاون مرکز توسعه فنآوری اطلاعات رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در این نمایشگاه محصولات عرضه شده با 70 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد که امیدواریم با استقبال گسترده مردم از نمایشگاه استفاده بهینه شود.
وی خاطرنشان کرد: در راستای معرفی ظرفیت‌های ملی و تولید‌کنندگان و رفع نیاز علاقمندان این نمایشگاه گام مهمی محسوب شده و سیر پیشرفت دیجیتالی استان‌ها را بیشتر فراهم می‌کند.
صرامی یادآورشد: ضروری است مسئولان استان نیز با استقبال از این نمایشگاه در زمینه معرفی ظرفیت‌های دیجیتال استان بیش از بیش کوشا باشند.
وی با بیان اینکه اهمیت توجه به رسانه‌های دیجیتالی بر کسی پوشیده نیست، افزود: جنگ نرم یکی از حوزه‌های است که از طریق رسانه‌های دیجیتال نفوذ بیشتری دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل تاثیر گذاری رسانه‌های دیجیتال در زندگی افراد جامعه این موضوع را از پنج سال پیش مورد توجه قرار داده و در طی دو سال گذشته با برگزاری نمایشگاه دیجیتال در استان‌های مختلف به این امر توجه ویژه کرده است.
وی آشنایی استان‌ها با ظرفیت‌های دیجیتال کشورو تامین نیازهای آنان، کمک به تولیدات دیجیتالی از سوی جوانان و ایجاد زمینه اشتغال برای آنان و برگزاری دوره‌های آموزشی را از اهداف برگزاری نمایشگاه برشمرد.
ershadzanjan
۶ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500