• اخبار

با حضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اولین مجتمع فرهنگی دیجیتال در سمنان افتتاح شد

با حضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اولین  مجتمع  فرهنگی دیجیتال در سمنان افتتاح شد
اولین مجتمع فرهنگی دیجیتال استان سمنان باحضور "سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی در سمنان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از اداره کل ارشاد استان سمنان،" سید محمد حسینی " در آیین افتتاح این مجتمع فرهنگی  دیجیتالی گفت:مجتمع رسانه های دیجیتال در استان ها و برخی از شهرستان ها احداث شده است تا خانواده ها بتوانند با کمال آرامش برای پر کردن اوقات فراغت فرزندانشان از این مجتمع هااستفاده کنند.
وی گفت: خانواده ها می توانند از این مراکز که دارای اینترنت پاک و سی دی های مطمئن می باشند برای فرزندان خود بهره گیرند.
مجتمع فرهنگی دیجیتال کومش سمنان با هدف ارتقا ء دانش فرهنگی و علمی در استان سمنان، ‌ایجاد پایگاه مرتبط  با تمامی سازمان ها و نهادهای درون استان به منظور ارتقا سطح فرهنگی هنری،‌ علمی و هم افزایی بیشتر در امر آموزش و تولید محصولات فرهنگی دیجیتال و تبادل خدمات و اطلاعات راه اندازی شده است.
 ایجاد مرکز مشاوره قدرتمند در امر توسعه و بهره برداری بهینه از فناوری اطلاعات در جهت توسعه و بهبود فرهنگ و رفتارهای سازمانی، ایجاد پایگاه مطمئن جهت پالایش، تجزیه وتحلیل،‌ ارائه محصولات و تولیدات علمی وفرهنگی به جوانان و نخبگان استان و ایجاد پایگاه داده مطمئن آماری جهت بررسی نظرات و دیدگاه های مردمی در مناسبت های مختلف جهت ارائه به سازمان ها از دیگر اهداف احداث این مجتمع دیجیتال است.
این مجتمع از بخش های مدیریت،‌ روابط عمومی، آموزش، تخصصی کودک و نوجوان، بازرگانی محصولات، پژوهش، تجزیه وتحلیل و تولید محصول ، اینترنت، گیم نت و کارگاه های آموزشی تشکیل شده است.
همچنین "خانه فرهنگ محراب گرمسار" و "خانه فرهنگ ولی عصر شهمیرزاد" بطور همزمان با این مجتمع افتتاح شدند.
 
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۰:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500