• اخبار

با حضور وزیر ارشاد ، همزمان سه مرکز رسانه های دیجیتال در سمنان افتتاح می شود

با حضور وزیر ارشاد ، همزمان سه مرکز رسانه های دیجیتال در  سمنان افتتاح می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: مجتمع فرهنگی دیجیتال کومش ، روز چهارشنبه 25 خرداد ماه سال جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار ، معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از اداره کل ارشاد سمنان ، امیرعلی عموزاده  افزود: با تلاش و همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و شبکه ملی فرهنگ ، 25 خرداد ماه سال جاری مجتمع مرکزی رسانه های دیجیتال کومش در سمنان، خانه فرهنگ محراب در گرمسار و خانه فرهنگ ولی عصر در شهمیرزاد افتتاح می شود.
وی  هدف از افتتاح سه مرکز رسانه های دیجیتال در استان سمنان را  اشاعه فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان و نوجوانان هم استانی برای استفاده از بستری سالم و استاندارد در دنیای اینترنت، نرم افزار و بازی های یارانه ای دانست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: مجتمع رسانه های دیجیتال کومش در دو طبقه، جهت کلاس های آموزشی و برگزاری دوره های تخصصی تولید و ساخت نرم افزار جنب فرهنگسرای کومش واقع شده است.
عموزاده افزود: خانه فرهنگ محراب نیز در طبقه دوم مسجد جامع گرمسارو خانه فرهنگ ولی عصر نیز در داخل پایگاه بسیج ولی عصر شهمیرزاد  واقع است و با همکاری کانون های مساجد و زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مشغول به کار می شود.
وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در نظر دارد تا پایان سال جاری دو مجتمع  رسانه های  دیجیتال در شهرستان های شاهرود و دامغان و چندین خانه فرهنگ در سرخه، مهدی شهر، میامی و دیگر شهرستان های استان سمنان راه اندازی کند.

بازدید از مجتمع فرهنگی ، تفریحی قرآنی مصباح المنیر شهرستان مهدی شهر، افتتاح فاز اول رو گذر امیر کبیر در شهرستان سمنان ، رونمائی از بزرگترین خشت سفالی در شاهرود  از دیگر برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به استان سمنان می باشد.

روایط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500