• اخبار

برپایی اختتامیه جشنواره مجازی هنری پیامبر اعظم(ص) همزمان با سالروز مبعث

برپایی اختتامیه جشنواره مجازی هنری پیامبر اعظم(ص) همزمان با سالروز مبعث
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مجازی هنری پیامبر اعظم(ص) مصادف با سالروز مبعث رسول اکرم‌(ص) برگزار می‌شود.

شرکت در جشنواره مجازی ـ هنری پیامبر اعظم(ص)، برای تمامی هنرمندان آزاد است و ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها و ارسال آثار تنها از طریق سایت جشنواره امکان‌پذیر است. همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در این همایش که آثارشان به جشنواره راه یابد و مورد پذیرش هیئت انتخاب قرار گیرد، گواهی شرکت در جشنواره و کتاب الکترونیکی تعلق خواهد گرفت.

هرگونه اطلاع‌رسانی تکمیلی درباره جشنواره از طریق سایت رسمی جشنواره صورت پذیرفته و مسئولیت پیگیری اخبار و اطلاعات این سایت برعهده شرکت‌کنندگان است و تعداد آثار ارسالیِ هر هنرمند در هر رشته، حداکثر پنج اثر خواهد بود.

از جمله بخش‌های‌ این همایش، هنرهای تجسمی و نمایشنامه‌نویسی است که به­‌ صورت دو مرحله‌ای انجام می‌شود در بخش هنرهای تجسمی جشنواره، رشته‌های نقاشی، نقاشی‌دیجیتال، تصویرسازی، خوشنویسی، پوستر و عکاسی برپا خواهد شد.

در بخش علمی، براساس موضوعات محوری جشنواره و موضوعاتی همچون، هنر، تمدن اسلامی و فرهنگ اسلامی با بخش های سیره و زندگی پیامبر اعظم(ص)، سرچشمه‌ها و مبادی هنر اسلامی علاقه‌مندان می‌توانند شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان بخش نمایشنامه‌نویسی که طرح اولیه آنها پذیرفته شده از تاریخ اعلام نتایج اولیه حداکثر تا تاریخ اول خرداد سال جاری می‌توانند اصل نمایشنامه خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کنند. مهلت ارسال آثار بخش موسیقی نیز حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت 1392 است.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این همایش خردادماه 1392 مصادف با سالروز مبعث پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود. علاقه‌مندان و هنرمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه برگزاری بخش‌های مختلف این همایش می‌توانند به سایت این همایش به نشانی اینترنتی www.payambar-festival.ir مراجعه کنند.
payambar-festival.com

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال/ سرامد
۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500