• اخبار

رقابت بیش از 28 هزار عکس و فیلم آغاز شد

رقابت بیش از 28 هزار عکس و فیلم آغاز شد
دبیرخانه اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران تعداد کل آثار رسیده به بخش های مختلف جشنواره را 27250 عکس و 900 فیلم اعلام کرد.
با بسته شدن بخش دریافت آثار در سایت جشنواره ملی همراه تهران ، مجموعه آثار رسیده به دبیرخانه 28150 اثر اعلام شد که از این میان 900 اثر در بخش فیلم قرار دارند.

طبق آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه، در بخش اصلی جشنواره 13100 عکس و 500 فیلم ، در بخش ویژه 3150 عکس و 150 فیلم، در بخش مسابقه فیلم و عکس سامسونگ با عنوان ˈایده ها منتظر نمی مانندˈ 11000 عکس و 250 فیلم ارسال شده است.

نکته حائز اهمیت درمورد آثار ارسالی برای جشنواره، حضور عکس ها و فیلم های موبایلی از تمامی استان های کشور در این جشنواره ملی است.

همچنین در بین آثار ارسالی، فیلم ها و عکس هایی از کشورهای کانادا، بلژیک و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز به چشم می خورند.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین از چهارم تا ششم اردیبهشت در تهران و پس از آن در دیگر شهرهای کشور برگزار می شود.** برگزاری شش جشنواره در سال 1392 توسط انجمن سینمای جوانان ایرانانجمن سینمای جوانان ایران در سال جاری این انجمن با برگزاری شش جشنواره منطقه ای، ملی و بین المللی و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی در کنار این جشنواره ها سال پرکاری را برای سال 92 پش بینی می نماید.

در زیرمجموعه فعالیتهای انجمن با رویکرد عرضه و آموزش این معاونت در سال جدید چهل و نهمین و پنجاهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان، دومین جشنواره ملی تسنیم، سومین جشنواره ملی عکس ایران، دومین جشن فارغ التحصیلی و جشنواره فیلم اولی ها و همچنین سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران را برگزار خواهد کرد.

تاریخ برگزاری جشنواره ها و همچنین میزبانان جشنواره های منطقه ای مشخص شده که به اداره کل جشنواره ها و مجامع سینمایی اعلام شده است و به زودی با تصویب تاریخ برگزاری، از سوی روابط عمومی انجمن اعلام خواهند شد.

چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان برای اول فصل تابستان برنامه ریزی شده که به زودی جهت ثبت نام در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برروی سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir قرار خواهد گرفت.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال/ سرامد
۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500