اخبار

رقابت هزار و ۱۴۳ اثر در دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال

دبیر دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال خبر داد:

دبیر دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال خبر داد:
دبیر دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال از حضور یک‌هزار و ۱۴۳ اثر برای رقابت در بخش‌های مختلف این رویداد بزرگ در حوزه رسانه‌های دیجیتال خبر داد که در سامانه مربوط ثبت نام کرده‌اند.
 
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصغر امیرنیا با اشاره به جزئیات دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال، گفت: بخش «سواد رسانه‌ای» جشنواره با ثبت ۲۶۹ اثر بیشترین تعداد دریافت اثر را به خود اختصاص داده است.
وی افزود: مخاطبان جشنواره دوازدهم رسانه‌های دیجیتال با ارسال ۱۹۸ اثر به بخش‌ «خدمات مطالعات آموزشی» و ۱۹۴ اثر به بخش «خانواده و سبک زندگی» رتبه دوم و سوم استقبال از بخش‌های مختلف جشنواره را به نام این ۲ بخش ثبت کردند.
 
دبیر دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال تصریح کرد: با اتمام روند ثبت نام شرکت‌کنندگان دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال، کار داوری آثار آغاز می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز عید سعید غدیر به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
 
رقابت هزار و ۱۴۳ اثر در دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال
 
دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال در یک نگاه
 
به گزارش ایرنا، دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال امسال در محورهای اصلی «انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری»، «مسجد و مناسک دینی»، «امید، تفریح و نشاط اجتماعی»، «سواد رسانه‌ای و زیست مجازی»، «حکمرانی و مدیریت فرهنگی»، «خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی» و «روایت کرونا در فضای مجازی» برگزار می‌شود.
«تولید و نشر، نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال» ۴ بخش این جشنواره هستند که برگزاری آن در بستر پلتفرم پلتزار به نشانی www.platzaar.ir در جریان است.
۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲
روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید