اخبار

مدیر انجمن سواد رسانه ای استان همدان اعلام کرد:

دعوت مهدی شریفی از فعالان حوزه سواد رسانه ای برای حضور در جشنواره

دعوت مهدی شریفی از فعالان حوزه سواد رسانه ای برای حضور در جشنواره

مهدی شریفی؛ مدیر انجمن سواد رسانه ای استان همدان در گفتگو با خبرگزاری برنا-همدان گفت: با توجه به افزایش تولیدات هنری، رسانه‌ای و اهمیت این حوزه، امسال برای نخستین بار بخش ویژه‌ای در دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به تقدیر از برترین آثار سواد رسانه اختصاص یافته است که از فعالان و هنرمندان این حوزه جهت شرکت در جشنواره دعوت می شود.

 

 

شریفی افزود:  به همت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی در بخش سواد رسانه‌ای دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال جوایز ارزنده ای تعیین شده است. اختصاص مبلغ ۲۰ میلیون تومان به هر یک از ۴ اثر برگزیده بخش سواد رسانه‌ای جشنواره و جمعا ۸۰ میلیون تومان در قالب های تارنما و نرم افزار، صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی، بازی های رایانه ای و هنرهای دیجیتال شامل پویانمایی، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و ... از جمله عوامل انگیزشی است که برای تقدیر از هنرمندان و فعالان سواد رسانه ای در نظر گرفته شده است.
وی افزود: علاقه مندان از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی platzaar.ir میتوانند نسبت به ثبت نام در این جشنواره و بارگذاری آثار خود اقدام نمایند.
شریفی تاکید کرد: با تلاش دکتر محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت ارشاد اقدامات ارزنده ای در حوزه سواد رسانه ای شاهد بوده ایم.

 تولید و انتشار ۳۰۰ موشن گرافیک با موضوع سواد رسانه ای از جمله اقداماتی است که در حال انجام است و تا کنون ۴۰ موشن گرافیک تولید شده با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی صرفا در فضای اینستاگرام و کانال های تلگرام متعلق به برخی سازمان های مردم نهاد و رسانه های جمعی کشور نزدیک به ۷ میلیون بار دیده شده است.
وی با اشاره به همکاری سازمان صدا و سیما برای انتشار موشن گرافیک های سواد رسانه ای خاطرنشان کرد: شبکه جهانی سپهر، شبکه سلامت سیما و فضای مجازی معاونت صدا تا کنون بیشترین همکاری را نسبت به سایر بخش های صدا و سیما برای انتشار موشن گرافیک های سواد رسانه ای داشته اند.

۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۲۲:۰۹
روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید