اخبار

بیانیه دومین رویداد تجربه نگاری فعالان رسانه ای کشور استان البرز ۲۴ دی ۹۹

بیانیه دومین رویداد تجربه نگاری فعالان رسانه ای کشور استان البرز ۲۴ دی ۹۹
بیانیه دومین رویداد تجربه نگاری فعالان رسانه ای کشور استان البرز ۲۴ دی ۹۹
دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای و اطلاعاتی کشور به اهتمام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی با همکاری خانه مطبوعات استان البرز برگزار شد.
در این نشست مجازی فعالان سواد رسانه ای از استان های مختلف کشور اجربیات و ایده های خود در عرصه های گوناگون فعالیت در زنینه سواد رسانه ای و اطلاعاتی را ارائه کردند. 
همچنین در این رویداد تعدادی از اعضای هیئت علمی و استادان برجسته ارتباطات و‌رسانه کشور ضمن ارزیابی ارائه های انجام شده در دو‌حوزه تجربیات و‌ایده ها به گفت و گو و تبادل نظر درباره آنها پرداخته و نقاط قوت وضعف آنها را بررسی نمودند.
بیشتر و‌در پی فراخوان منتشر شده از سوی دبیرخانه رویداد بیشتر از ۵۰ فعال سواد رسانه ای کشور برای حضور در این رویداد ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۲۰ نفر از فعالان سواد رسانه ای مشور نسبت به مستندسازی ایدمات خود مطابق با ضوابط و استانداردهای مدنظر دبیرخانه نشست اقدام کردند و حائز شرایط حضور در نشست مذکور شدند. 
این ۲۰ فعال سواد رسانه ای ، مستند سازی اقدامات خود را در دو حوزه تجربه و ایده به صورت فایل های ویدیویی تصویری یا پاورپوینت ارسال کرده بودند. هیات علمی رویداد تمام این آثار را بررسی و تجزیه تحلیل کرده است که چکیده ای از نتایج آن اعلام می شود.
از ۲۰ اثر حائز شرایط ارائه در نشست ۱۵ اثر در حوزه ارائه تجربه و ۵ اثر در حوزه ارائه ایده بوده است. 
عناوین تجربیات و ایده های ارائه شده به تفکیک در حوزه های مختلف شامل نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی، پایکاه اینترنتی مجازی، سواد رسانه ای در گسترع کتاب ، تولید برنامه تلویزیوتی تارگردو... از  تجارب ارائه شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸
اداره ارتباطات و مشارکت های مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید