اخبار

برگزاری دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور به صورت آنلاین

برگزاری دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور به صورت آنلاین
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و مشارکت های مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم اظهار داشت: دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور با همکاری مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان البرز در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه برگزار می گردد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: این رویداد به صورت مجازی و با همراهی سه استاد متخصص حوزه سواد رسانه ای، دکتر عبدالکریم خیامی، دکتر حمید ضیایی پرور و دکتر امیدعلی مسعودی برگزار خواهد شد. این رویداد در سه محور حوزه سواد رسانه ای با عنوان تجارب موفق، ایده های برتر و توصیه های اجرایی برگزار خواهد شد.

ناصر مقدم اظهار داشت: کارگاه هایی با عناوین: ویژگی محتوای مطلوب در حوزه سواد رسانه ای به استادی دکتر خیامی، شیوه های تدریس موثر سواد رسانه ای برای نسل هزاره سوم با استادی دکتر محمدصادق باطنی و توصیه های اجرایی در حوزه سواد رسانه ای با استادی دکتر حسن خجسته و دکتر سعید مدرسی برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند از طریق کانال های اینستاگرام و آپارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به نشانی  https://instagram.com/farhanghonarresanealborz و http://aparat.com/alborz.farhang.gov/live و کانال های اینستاگرام و آپارات مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی https://instagram.com/itdmc  و http://aparat.com/itdmc ، دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور را به صورت آنلاین از ساعت 9 الی 17 روز چهارشنبه 24 دی ماه دنبال نمایند.

۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴
اداره ارتباطات و مشارکت های مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید