اخبار

استفاده روزانه از رسانه های اجتماعی توسط نسل های مختلف

استفاده از استوری های اینستاگرام و شبکه های اجتماعی از طریق موبایل

استفاده از استوری های اینستاگرام و شبکه های اجتماعی از طریق موبایل

 استفاده از استوری های اینستاگرام

 

استوری ها در اینستاگرام اهمیت بسزایی دارند. آنها به شما این امکان را می دهند که لحظه های روز خود را، بدون اینکه آنها را درپروفایل خود ذخیره کنید به اشتراک بگذارید. آمارها نشان می دهد تعداد کاربران روزانه استوریهای اینستاگرام از 150 میلیون نفر در ژانویه 2017 به 500 میلیون نفر در ژانویه 2019 افزایش یافته است.

شما می توانید با انجام راهکارهایی استوریهای اینستاگرام خود را جذاب ترکنید، مانند افزودن سوال، نظرسنجی، برچسب های سرگرم کننده یا موسیقی که این امکان را به شما می دهند تا محتوای خود را تا حد امکان منحصر به فرد کنید. استوری های اینستاگرام برند ها را به خلاقیت بالاتر دعوت می کنند که این امر می تواند به موفقیت ارتباط آنها با مخاطبان منجر شود.

 استفاده از شبکه های اجتماعی از طریق موبایل

 

تقاضا برای محتوای موبایل دوستانه در شبکه های اجتماعی به سرعت در حال افزایش است. 91٪ از کل کاربران از طریق دستگاه های تلفن همراه به کانال های اجتماعی دسترسی دارند. به همین ترتیب، تقریباً 80٪ از کل زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی از طریق سیستم عامل های تلفن همراه اتفاق می افتد (Lyfemarketing، 2018). تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی در کنار یکدیگر در حال پیشرفت هستند و برند شما باید بتواند با این روند همگام باشد. رابط های موبایل دوستانه همواره در حال حرکت رو به جلو هستند و اگر در حال بازاریابی آنلاین هستید باید مطمئن شوید که مطالب و طرح شما برای موبایل بهینه شده است. چرا که نه؟ مردم تلفن های هوشمند خود را همه جا با خود می برند. اگر می خواهید همواره در دسترس باشید، باید تلفن هوشمند را در نظر داشته باشید.

پلتفرم های مختلف می توانند برای اهداف مختلفی استفاده شوند. شما باید دریابید که کدام بستر رسانه های اجتماعی شامل مخاطبان هدف شما است که قرار است جهت جذب آنها بازاریابی کنید. این امر می تواند به شما در شکل گیری طرح بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی کمک کند. از آمارهای شبکه های اجتماعی برای بینش بهتر در مورد دنیای رسانه های اجتماعی و اینکه چگونه می توانید با استفاده از این ابزارها نتایج خود را به حداکثر برسانید، استفاده کنید.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۳
اداره ارتباطات و مشارکت های مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید