اخبار

معرفی سایت

سایت گلشن آل طاها golshanealetaha.ir یک موسسه ی خیریه است که از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز دارد.

سایت گلشن  آل طاها  golshanealetaha.ir  یک موسسه ی خیریه است که از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز دارد.

موسسه خیریه ی گلشن آل طاها یک موسسه ی غیر دولتی ست که با هدف کمک و یاری به هموطنان نیازمند و رفع مشکلات آنها فعالیت غیر رسمی خود را با همکاری خیرین از سال 1389 در روستاهای نیازمند استان خوزستان شروع کرد. این فعالیت ها بیشتر به صورت کمک غیر نقدی مانند تهیه ارزاق، خرید وسایل دانش آموزان روستایی و تهیه کفش و لباس زمستانی بود.

پس از دریافت مجوز رسمی زیر نظر بهزیستی فعالیت خود را در سال 1392 در سطح شهر و روستا ادامه داد و در کنار این اقدامات موسسه اهداف دیگر را مانند تشکیل خانه ی ایتام دنبال می کرد. پس از آن به همت اعضای هیأت مدیره در مهر ماه 91 موفق به د ریافت مجوز  رسمی نگهداری از کودکان بی سرپرست 3 تا 6 ساله دختر و پسر از سوی بهزیستی گردید.

این موسسه هم اکنون نیز با مرکز نگهداری شبانه روزی کودکان بی سرپرست 3 تا 6 سال (بهشت1) مرکز نگهداری  شبانه روزی دختران 6 تا 9 سال (بهشت2) و یک مرکز آموزشی، حمایتی کودکان کار و بازمانده از تحصیل استان خوزستان (بهشت3) و مرکز نگهداری شبانه روزی دختران 6 تا 9 سال (بهشت4) با همت خیرین عزیز در حال خدمت رسانی به این کودکان با بالاترین کیفیت ممکن می باشند.

در این سایت به جز معرفی خلاصه ای از فعالیت های موسسه، مختصری درباره ی 4 خانه ی بهشت، فرم هعیاری نقدی و لینک های فعالیت موسسه در اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ و همچنین راه های تماس و آدرس های موسسه دیده می شود.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸
اداره ارتباطات و مشارکت های مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید