• اخبار

نمایشگاه رسانه های دیجیتال عاملی موثر در مقابله با جنگ نرم است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فاروج در بازدید از این نمایشگاه با بیان این مطلب گفت:‌ ارائه نرم افزارهای قرآنی، احکام خانواده و... در این نمایشگاه کمک بسیاری برای آشنایی بیشتر خانواده ها جهت استفاده بهینه از اینترنت پاک و عاملی موثر در مقابله با جنگ نرم است .


حجت الاسلام و المسلمین عزیزی عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان فاروج در بازدید از این نمایشگاه به ضرورت برپایی این نمایشگاه اشاره و تصر یح کرد:‌ این نمایشگاه زمینه آشنایی بیشتر مردم را با این مقوله فراهم می کند.

 

وی افزود:‌ با توجه به کاربردهای مختلف فناوری دیجیتال نسبت به سایر مباحث علمی همچون کتاب و استقبال گسترده جوانان از این مهم این نمایشگاه بستر مناسبی را برای استفاده علاقه مندان فراهم می کند.

عزیزی اظهار داشت:‌ این نمایشگاه در توسعه زیر ساخت های این بخش نیز کمک شایانی خواهد کرد.

وی در رابطه با نقش نمایشگاه رسانه های دیجیتال در فرهنگ سازی و جریان سازی برای ایجاد و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ بومی ، ملی و اسلامی در این حوزه گفت: این نمایشگاه بستری مناسب است تا علاقه مندان ضمن آشنایی با فضای دیجیتال نرم افزارهایی متناسب با فرهنگ بومی را در آینده تولید و ارائه نمایند.

وی با اشاره به گستردگی رسانه های دیجیتال در تمامی زمینه ها به وی‍ژه در زمینه اشتغال ،‌تولید و مسائل دینی تصریح کرد:‌از آنجایی که خراسان شمالی در زمینه مسائل دینی پیشگام است می توان نرم افزارهایی در این حوزه تولید کرد.

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خراسان شمالی از 20 تا 26اردیبهشت ماه از ساعت 9صبح الی 12 و عصر ها 16الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خراسان شمالی دایر است .  

 


 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500