• اخبار

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال زمینه ساز توسعه فناوری در استان خواهد بود

برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال زمینه ساز توسعه فناوری در استان خواهد بود
برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال ضرورتی انکار ناپذیر و زمینه ساز توسعه فناوری در استان خواهد بود .


 

 

سید کریم سجادی با اشاره به حرکت خوب دولت دهم در زمینه سازماندهی و ساماندهی در حوزه دیجیتال تصریح کرد: با توجه به نیاز جامعه به ویژه قشر نوجوان و جوان در این بخش می طلبد تا کارهای بیشتری در این زمینه انجام گیرد.

 

 

وی بخش های در نظر گرفته برای نمایشگاه را بسیار جذاب و پر محتوا ارزیابی کرد و گفت:‌ با توجه به جلساتی که داشتیم قصد داریم به این مقوله بیشتر توجه کنیم.

سجادی برپایی نمایشگاه رسانه های دیجیتال را هم فرصت و هم تهدید برای این حوزه عنوان کرد و افزود: اگر در این زمینه برنامه ریزی درستی انجام بگیرد می توان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.

وی به وجود قشرهای مختلف دانشگاهی در بخش نرم افزاری اشاره و بیان کرد : این نمایشگاه می تواند زمینه اشتغال را برای بسیاری از علاقه مندان این عرصه فراهم کند.

سجادی اظهار امیدواری کرد:‌ با زیر ساخت هایی که در این بخش در استان ایجاد می شود بتوانیم کارهای موثری را برای نسل جوان که آینده سازان نظام جمهوری اسلامی هستند انجام دهیم.

وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه زمینه ساز بهره برداری مستمر مسئولان از این بخش خواهد بود گفت: این اتفاق موجب می شود تا آنها هم دربحث زیر ساختها و هم نرم افزاری قدم های مثبتی را بردارند.

یادآوری می نماید نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خراسان شمالی از 20 تا 26اردیبهشت ماه از ساعت 9صبح الی 12 و عصر ها 16الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خراسان شمالی دایر است .


۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500