• اخبار

انتصابات جدید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

انتصابات جدید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
مدیر شبکه ملی فرهنگ و حراست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال؛ دکتر حسن علیزاده در حکمی، عبداله عبدوس را به سمت مدیر شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. وی که دانش‌آموخته مقطع  کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، حضور در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، گروه صنعتی ایران‌خودرو، سازمان مشاوره فنی و مهندسی شهر تهران و روزنامه فرهنگ آشتی را در پرونده سوابق کاری خود دارد.

در حکم مدیر جدید شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران آمده است:

جناب آقای عبداله عبدوس

با توجه به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده کاری جناب‌عالی در حوزه‌های مختلف مدیریتی، به موجب این حکم به عنوان «مدیر شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امیدوارم با بهره‎‌گیری از ظرفیت‌های موجود در حوزه رسانه‌های دیجیتال و بهره‌گیری از توانمندی‌های شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران، شاهد گسترش هرچه بیشتر عدالت فرهنگی در سراسر کشور و توسعه فعالیتهای مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال باشیم.

پیش از این مهدی میلانی‌زاده، مدیریت شبکه ملی فرهنگ را به عهده داشت. دکتر علیزاده همچنین از زحمات وی در مدت فعالیت در این سمت، قدردانی کرد.

همچنین عباس انجم‌شعاع، مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در حکمی حمزه کرمانی را  به سمت مدیر حراست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب کرد.

در حکم وی آمده است:

جناب آقای حمزه کرمانی

سلام علیکم

نظر به تعهد، تجربه و توانایی جناب‌عالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به موجب این حکم به عنوان مدیر حراست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در راستای اهداف این مرکز و با به کارگیری تمامی توان و تلاش مستمر بر اساس شرح وظایف اداری وفق مقررات عمل نمایید.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال/سرآمد
۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500