• اخبار

مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور تشکیل می‌شود

مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور تشکیل می‌شود
رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ ده کشور، به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به درخواست فعالان عرصه رسانه‌های برخط تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، حسن علیزاده گفت: مجمع رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور با هدف فراهم آوردن بستر هم‌گرایی، تعامل موثر و مشارکت هم‌افزای متصدیان رسانه‌های برخط پیام‌ده ایران و در راستای توسعه کمی و کیفی و رونق اقتصادی فعالیت رسانه‌های برخط پیام‌ده کشور تشکیل می‌شود.

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال افزود: این مجمع که به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به درخواست جمعی از فعالان بخش‌خصوصی تشکیل خواهد شد؛ ارتقای آگاهی ، توسعه و هدایت فرهنگ عمومی و حمایت از حقوق مادی و معنوی متصدیان رسانه های برخط در خصوص امور مربوط به رسانه‌های برخط پیام‌ده را دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: بر این اساس به زودی فراخوان ثبت‌نام از علاقمندان برای حضور در انتخابات هیات مدیره این مجمع از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اعلام می‌شود.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال/سرآمد
۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500