• اخبار

تولید آثار فاخر نرم افزاری زیر چتر حمایتی مرکز رسانه‌های دیجیتال

تولید آثار فاخر نرم افزاری زیر چتر حمایتی مرکز رسانه‌های دیجیتال
معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: حمایت از تولید آثار فاخر در دستور کار جدی این مرکز قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، اولین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال استان البرز-ساوجبلاغ که در زمینه‌های مختلف از جمله بازی‌های رایانه‌ای ، پایگاههای اینترنتی، هنرهای دیجیتال ، سینما سه‌بعدی و کارگاهها و نشست‌ها برگزار شد، با استقبال مردم ساوجبلاغ همراه بود.

به گفته مسئولان، این نمایشگاه توانست به اهداف خود در زمینه فرهنگی و آشنایی مردم  منطقه با خطرات این بخش از رسانه‌ها، دسترسی پیدا کند و همچنین موجب رضایتمندی مردم این منطقه را فراهم آورد.

محمد صادق افراسیابی، معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: هدف اصلی، حمایت از مخاطبان و تولیدکننده‌های آثار فاخر  در بخش رسانه‌های دیجیتال است؛ چرا که این نمایشگاه برای عرضه محصولات به تولیدکنندگان کمک می‌کند و از طریق ارایه تخفیف به خریداران، تلاش دارد تا زمینه حمایت از آنها را فراهم کند.

وی افزود: در عین حال، این نمایشگاه فرصتی برای ارائه محصولات شرکت ها و دسترسی علاقمندان به بازی‌های رایانه‌ای و آخرین تکنولوژی‌های عرصه رسانه‌های دیجیتال است؛ به نحوی که زمینه‌ای فراهم شود تا آنها بتوانند با بازی‌های رایانه‌ای مناسب و روش‌های استفاده صحیح از اینترنت به کمک استادان حاضر در نمایشگاه آشنا شوند.


روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500