• اخبار

پایان کار اولین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال استان البرز-ساوجبلاغ

پایان کار اولین نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال استان البرز-ساوجبلاغ
سی و ششمین جشنواره و نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال در ساوجبلاغ که از 22 لغایت 25 مرداد ماه جاری و به مدت چهار روز در مصلی هشتگرد بر پا شده بود، امشب با حضور مسئولان شهرستانی و عوامل اجرایی نمایشگاه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به نقل از سعید پورابوالقاسم ، مدیر اجرایی نمایشگاه های استانی، این نمایشگاه که در بخشهای  مختلفی از جمله بازی های رایانه ای، پایگاههای اینترنتی، خانواده، هنر های دیجیتال، فناوری های نوین وکارگاهها و نشست ها برگزار شد، با استقبال خوب مردم این منطقه همراه بود و با آمار بازدید کلی بیش از 9500 نفر، تا حد زیادی توانست به اهداف خود در زمینه آشنایی مردم منطقه با فناوری های این حوزه، فواید و خطرات آن دست یافته و همچنین موجب رضایتمندی مردم این منطقه و غرفه داران این نمایشگاه شده است.

پور ابوالقاسم همچنین با اشاره به بخش فروشگاهی این نمایشگاه گفت: شرکت ها، ناشران دیجیتال و غرفه داران در بخش فروشگاهی سعی کردند با تمامی توان خود در ارائه محصولات جدید و متنوع،پاسخگوی تمام نیازهای محتوایی و گروه های سنی مختلف باشند و بحمدالله این بخش نیز به خوبی مورد توجه و استقبال مردم  قرار گرفت.

و اما نظرات و بازخورد های مردم هم در این نمایشگاه به نوبه خود جالب بود، در این خصوص امیر صادقی یکی از نوجوانان حاضر در نمایشگاه که مشغول بازی با رایانه بود درباره نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت: اولین بار است که به چنین نمایشگاهی می روم و اصلا نمی دانستم که ایران هم بازی های رایانه ای طراحی و تولید می کند . یکی دیگر از نوجوانان درباره نمایشگاه گفت: همه چیز نمایشگاه خوب است اما کاش برای جذابیت بیشتر مسابقه ای هم ترتیب داده می شد...

سی و ششمین جشنواره و نمایشگاه استانی رسانه های دیجیتال در  ساوجبلاغ که از 22 مرداد ماه جاری در مصلی هشتگرد بر پا شده بود امشب با حضور مسئولین شهرستانی و عوامل اجرایی نمایشگاه به کار خود پایان داد.

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال - سرآمد
۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۰:۴۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500