• اخبار

آئین نامه جامع رسانه و فرهنگ دیجیتال در کشور به اجرا در می آید

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرایی شدن آئین نامه جامع رسانه و فرهنگ دیجیتال کشور در سال جاری خبر داد.

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرایی شدن آئین نامه جامع رسانه و فرهنگ دیجیتال کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان؛ مهدی صرامی در اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در گرگان گفت: بر این اساس، تمامی رسانه های دیجیتال باید تابعیت از آن را داشته و نرم افزارها تولیدی با هولوگرام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بازار ارائه شوند.

صرامی تصریح کرد: ساماندهی پایگاه های اینترنتی و استفاده از ظرفیت های لازم با حمایت های این مرکز از دیگر برنامه ها در سال جاری می باشد.

صرامی ادامه داد: از افرادی که در فضای اینترنتی و رسانه دیجیتال فعالیت می کنند، حمایت های لازم جهت استفاده از تسهیلات مربوطه صورت میگیرد.

وی در ادامه گفت: در آئین نامه توسعه ساماندهی فرهنگ رسانه دیجیتال، ارائه تسهیلات لحاظ شده که در بخش وام و تسهیلات بلاعوض می باشد و همچنین خرید آثار مفاخر از دیگر برنامه های حمایتی این مرکز می باشد.

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: همچنین حمایت از مراکز رشد آثار و حمایت از تولیدات مرتبط با رسانه دیجیتال یکی دیگر از برنامه ها و سیاست های این مرکز می باشد که در قالب رسانه های برخط (آنلاین) مانند وبلاگ ها و پایگاه های اطلاع رسانی و غیر بر خط (غیرآنلاین) مانند بازی های یارانه ای و نرم افزارهای مورد نیاز، قرار می گیرد.

اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان گلستان تا 10 اردیبهشت ادامه دارد.

روابط عمومی
۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۳:۵۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500