• اخبار

طرح رایانه پاک، ایجاد امنیت در شبکه های اجتماعی را در دستور کار دارد

طرح رایانه پاک، ایجاد امنیت در شبکه های اجتماعی را در دستور کار دارد
کارشناس مشاوره رسانه‎‌های دیجیتال گفت: خانه پاک- رایانه پاک، طرح ایجاد امنیت در شبکه های اجتماعی را در دستور کار قرار داده است.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، حجت الاسلام مهدی زواره ای  در حاشیه برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال اسلامشهر گفت: طرح خانه پاک- رایانه پاک، برای مقابله با تهدید های فرهنگی و مقابله با آسیب های اجتماعی و پزشکی برگزار شده است.

 کارشناس مشاوره رسانه‌های دیجیتال افزود: این طرح همچنین ضمن ارایه مشاوره های حضوری و غیر حضوری به صورت آن لاین، این امکان را به خانواده‌ها می دهد تا نرم افزار های دینی را شناسایی کرده و نسبت به نحوه خرید آنها آشنا شوند.

 وی تصریح کرد: کودکان و اینترنت، ازدواج و آشنایی های اینترنتی و رایانه و افت تحصیلی جزو مشاوره های است که ما به مخاطبان خود ارائه می‌دهیم.

 زواره‌ای گفت: آفت های دوستی های  اینترنتی به مراجعه کنندگان آموزش داده می شود، تا در مراجعه به اینترنت نسبت به این آفت ها آشنایی داشته باشند.

 وی  افزود: کارشناسان مجرب مذهبی که دارای تحصیلات حوزه نیز هستند مشاوره ها را در اختیار خانواده ها قرار می‌دهند.

 کارشناس مشاور در زمینه رسانه های دیجیتال گفت: این مشاوره ها که در نمایشگاه ارائه می شود برای خانواده ها هزینه ای در بر ندارد اما در کلینیک ها و مراکز مشاوره خصوصی هزینه های زیادی برای خانواده ها به همراه دارد.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۴:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500