• اخبار

برگزاری انتخابات هیئت مدیره مجمع ناشران دیجیتال کشور

برگزاری انتخابات هیئت مدیره مجمع ناشران دیجیتال کشور
اولین دوره انتخابات هیئت مدیره مجمع ناشران دیجیتال کشور، شهریورماه سال جاری به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‎های دیجیتال، با توجه به درخواست جمعی از ناشران دیجیتال مبنی بر تشکیل مجمع ناشران دیجیتال کشور، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، در نظر دارد اولین دوره انتخابات هیئت مدیره این مجمع ناشران را برگزار کند.

در این انتخابات تنها مدیران واحدهای فرهنگی دیجیتال که دارای مجوز نشر دیجیتال باشند، می‎توانند شرکت کرده و برای انتخاب به عنوان عضو هیات مدیره، نامزد شوند.

بر این اساس، از تمامی افراد واجد شرایط از سراسر کشور دعوت می‌شود که برای ثبت‌نام جهت کاندیداتوری هیات مدیره مجمع، در زمان اعلام شده به ساختمان شماره دو مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال واقع در خیابان سمیه، روبروی برج سپهر، طبقه سوم گروه فعالیتهای فرهنگی دیجیتال مراجعه کنند.

گفتنی است بر اساس اساسنامه مجمع، هیات مدیره متشکل از 7 نفر از مدیران این واحدها خواهد بود؛ این در شرایطی است که ثبت نامه کاندیداها از 14 تا 18 مرداد آغاز شده و پس از بررسی‌های لازم، افراد واجد شرایط در تاریخ 21 مردادماه انتخاب خواهند شد.

اولین دوره انتخابات مجمع ناشران دیجیتال کشور، 12 شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‎های دیجیتال
۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500