• اخبار

افزایش روزانه بازدیدکنندگان از وبلاگ‌های قرآنی

افزایش روزانه بازدیدکنندگان از وبلاگ‌های قرآنی
نخستین نشست وبلاگ‌نویسان قرآنی با حضور جمعی از وبلاگ‌نویسان فعال این عرصه و با بررسی عملکرد وبلاگ‌های قرآنی، در بخش رسانه‌های دیجیتال بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، بهاره زمانی دبیر نشست وبلاگنویسان قرآنی اظهار داشت: با توجه به اینکه هر روز به تعداد بازدیدکنندگان قرآنی افزوده می‌شود، باید وبلاگ نویسان هم بتوانند به موازات این افزایش بازدید مهارتهای بیشتری کسب کنند تا این روند رو به رشد ادامه یابد.

وی با بیان اینکه وبلاگ‌های قرآنی در فضای مجازی توانسته اند مبلغان خوبی باشند، تصریح کرد: جوانانی که به وبلاگ‌نویسی در عرصه دین و مذهب وارد شده‌اند به خوبی نیازهای جامعه را شناخته و براساس این نیازها به تامین منابع اطلاعاتی مخاطبان خود می‌پردازند که این عامل باعث رشد تعداد مخاطبان و وبلاگ‌های قرآنی شده است.

دبیر نشست وبلاگنویسان قرآنی تفسیر آیات قرآنی مطابق اتفاقات روز دنیا و بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی در شیوه‌های زندگی را از جمله راهکارهایی دانست که وبلاگ‌نویسان می‌توانند برای جذب مخاطب بیشتر از آنها بهره ببرند.

زمانی خاطرنشان کرد: در میان وبلاگهای قرآنی با سایتهای دولتی در عرصه قرآن مواجه هستیم که تعداد بازدیدکنندگان آنها بسیار چشمگیر بوده و در حال حاضر جزء پربازدیدکننده ترین سایتهای کشور هستند.

گفتنی است، بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا 24 مردادماه امسال در محل مصلی تهران برپا است و 80 شرکت در حوزه رسانه های دیجیتال در این نمایشگاه محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500