• اخبار

نخستین نرم افزار آموزش روخوانی قرآن با شعر معرفی شد

نخستین نرم افزار آموزش روخوانی قرآن با شعر معرفی شد
اولین نرم افزار آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن با شعر، در بخش رسانه های دیجیتال بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، نرم افزار آموزش روخوانی قرآن با شعر، روشی نوین در آموزش روخوانی و روانخوانی  قرآن کریم را ارائه کرده است که از جمله ویژگیهای آن می توان به ترتیل 30 جزء قرآن کریم، کمک به حفظ سوره های کوچک قرآن و آموزش وضو و نماز به صورت انیمیشن، بازی، سرگرمی و فیلم اشاره کرد.

موسسه فرهنگی اندیشه مبنا همچنین نخستین نرم افزار گردشگری مجازی شهر مقدس قم ویژه کودکان را با نام نرم افزار مسافر کوچولو در بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه قرآن عرضه کرده است. این نرم افزار قابلیت گردشگری مجازی در حرم مطهر حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران، گلزار شهدا و ابن بابویه را دارد؛ همچنین آشنایی با بزرگان قم،  28 قصه پویانمایی شده و 18 سرود زیبا، بازی و سرگرمی های متنوع از جمله امکانات نرم افزار است.

گفتنی بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا 24 مردادماه امسال در محل مصلی تهران برپا است و 80 شرکت در حوزه رسانه های دیجیتال در این نمایشگاه محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500