• اخبار

جوایز جام دیجیتال اعلام شد

جوایز جام دیجیتال اعلام شد
جوایز اولین دوره مسابقات بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای (جام دیجیتال) اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در نخستین دوره مسابقات بازی‌های رایانه‌ای(جام دیجیتال) در چهار رشته Fifa/Xbox ،Fifa/PC ،PES/Xbox PES/PC هم اکنون در حال انجام است.
قرار است مسابقات بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای(جام دیجیتال) از هفدهم تا بیست و یکم تیرماه در استان‌های سراسر کشور برگزار شود تا در نهایت، از هر استان 12بازیکن به عنوان نفرات برتر انتخاب شده و در 25 و 26 تیرماه نیز با هم به رقابت بپردازند. دوره بین‌المللی این مسابقات نیز 27 و 28 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
بر این اساس، جوایزی نیز برای منتخبان بخش داخلی در نظر گرفته شده است که برای نفرات اول هر رشته شامل جام قهرمانی، مدل طلا، لوح تقدیر،20 میلیون ریال وجه نقد، برای نفرات دوم هر رشته مدال نقره، لوح تقدیر و10 میلیون ریال وجه نقد و برای نفرات سوم هر رشته نیز مدال برنز، لوح تقدیر و 6 میلیون ریال وجه نقد است.
همچنین در بخش بین‌المللی نیز برای نفرات اول، جام قهرمانی، مدال طلا، لوح تقدیر و سه هزار دلار وجه نقد، برای نفرات دوم  مدال نقره، لوح تقدیر، دو هزار دلار وجه نقد و برای نفرات سوم هر رشته نیز مدال برنز، لوح تقدیر و یک هزار دلار وجه نقد در نظر گرفته شده است.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 5.0  (1 رای)
  • ناشناس
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۰:۱۹
  • 5
  • 0
    0

کار بسیار عالیست


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500