اخبار

آیت الله جوادی آملی: استفاده از رسانه های دیجیتال در راستای انتشار معارف وحیانی ضروری است

آیت الله جوادی آملی:  استفاده از رسانه های دیجیتال در راستای انتشار معارف وحیانی ضروری است
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با تاکید براستفاده از رسانه های دیجیتال در راستای انتشار معارف وحیانی گفت: منابع غنی و معارف بلندی که در اختیار ماست این توانمندی را به ما داده است که از طریق این ابزار بتوانیم این فضایل را به اقصی نقاط جهان منتقل کنیم.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از ایرنا، وی در دیدار مرتضی موسویان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی افراسیابی مدیر شبکه ملی فرهنگ در رسانه های دیجیتال و مدیران مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال افزود: فضای مجازی اگر وسیله و ابزار انتقال حقیقت باشد دیگر مجاز نیست، بلکه خود تبدیل به حقیقت می شود، باید این نکته را توجه داشت که «سیم» حقیقت نیست تا «بی سیم» مجاز شمرده شود.

آیت الله جوادی آملی اضافه کرد: انسان در جهان خلقت جایگاهی بسیار بالاتر از حتی شمس و قمر دارد چه رسد به اینگونه ابزارهایی که به شبیه سازی جهان و انسان می پردازد؛ انسان موجودی ابدی است که طبق فرموده قرآن به خداوند متصل است.
وی با بیان اینکه بشر تشنه حرف صدق از گوینده صادق است، بیان کرد: همانطور که دستگاه گوارش بدن انسان غذای مسموم را نمی پذیرد و آن را بالا می آورد، فطرت ما نیز دروغ، تظاهر، فریب و خیانت را نمی پذیرد چراکه با فطرت درونی انسان سازگار نیست. 

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید