• اخبار

نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد امروز افتتاح می شود

نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد امروز افتتاح می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آیین گشایش نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از 10 آبان ماه در یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد امین کمالوندی با اعلام این خبر گفت: آیین گشایش نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، امروز 10 آبان ماه ساعت 16 برگزار می‌شود.
وی افزود: این مراسم در مصلی یاسوج محل برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد و با حضور برخی مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه و عموم مردم برگزار می‌شود.
نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد از 10 تا 15 آبان ماه در مصلی یاسوج برگزار می‌شود، در این نمایشگاه هشت هزار اثر در بخش‌های مختلف شرکت خواهند داشت.
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد که امسال در 3 هزار متر‌مربع و در قالب 86 غرفه در مصلی یاسوج برگزار می‌شود شامل بخش نرم‌افزارهای رسانه‌ای، پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها، نرم‌افزارهای تلفن همراه، هنرهای دیجیتال، پژوهش، فناوری و نوآوری، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی، شهر دیجیتال، مراکز و مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات رسانه، خانواده و رسانه‌های دیجیتال، بخش ویژه دفاع مقدس، مسابقات بخش‌های مختلف نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کهگیلویه و بویراحمد را تشکیل می‌دهد.
گفتنی است با وجود اینکه امروز نمایشگاه هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده است با استقبال گسترده مردم مواجه شده است و ازدحام جمعیت در جلوی غرفه ها به چشم می خورد.

http://farhang.gov.ir/newsdetail-20205-fa.html
۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500