• اخبار

با حضور نمایندگان 30 کشور جهان؛ بخش بین الملل نمایشگاه رسانه های دیجیتال امروز افتتاح می شود

با حضور نمایندگان 30 کشور جهان؛ بخش بین الملل نمایشگاه رسانه های دیجیتال امروز افتتاح می شود
بخش بین الملل پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، امروز(یکشنبه) ساعت 15 در سالن همایش های مصلی آغاز به کار می کند.

 به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، مهدی سالم مدیر بخش بین الملل درباره  اهمیت این بخش از  نمایشگاه بین الملی رسانه های دیجیتال، گفت: در مراسم افتتاحیه ، مهمانان ویژه ای از جمله سفیران و نمایندگان کشورهای مختلف حضور دارند.

وی افزود: در نمایشگاه امسال نمایندگان ۳۰ کشور جهان در ۳۵ غرفه و در فضایی به مساحت ۲۵۰۰متر مربع، آخرین دستاوردهای دیجیتالی خود را به نمایش می گذارند.

سالم گفت: نمایندگانی از کشورهای برزیل، بولیوی، اکوادور، مالزی، ایتالیا، اندونزی، اوروگوئه، شیلی، آلمان، کنیا، مصر، کوبا، چین، افغانستان، عراق، هنگ کنگ، انگلستان، هند، پاکستان و تاجیکستان در بخش بین الملل نمایشگاه امسال حضور دارند.

او با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار بخش جشنواره نیز به بخش بین الملل افزوده شده افزود: قصد داریم آثار تعدادی از آثار نرم افزاری تولید ایران را به نمایندگان دیگر کشورها عرضه کنیم.

وی درباره بخش های جانبی نمایشگاه نیز گفت: برای نخستین بار سازمان یونسکو در این بخش غرفه دارد و حوزه علمیه بین المللی جامعه المصطفی ، مجمع تقریب مذاهب اسلامی ، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، تلویزیون وتنها خبرگزاری افغانستان و نیز مجموعه اَپتِک (aptec )که یک دانشگاه تخصصی آموزش های رسانه های دیجیتال است و در ۵۴کشور جهان نمایندگی دارد، در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین کارگاه ها و نشست هایی با حضور استادان کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تا ۲۳ مهر از ساعت هشت صبح تا ۲۰ میزبان علاقه مندان به تولیدات دیجیتالی است.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۷:۳۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500