• اخبار

با نصب یک نرم افزار ممکن می شود:ارسال SMS و MMS در پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

با نصب یک نرم افزار ممکن می شود:ارسال SMS و MMS در پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
بازدیدکنندگان پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در تهران با نصب نرم افزار "سیم کارت مجازی" روی تلفن همراه خود، می توانند پیامک و تصاویرشان را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار اندک ارسال کنند.

 به گزارش ستاد خبری پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، طراح سیم کارت مجازی در این باره گفت: این طرح، کاملاً شخصی است و از بستر جدید مخابرات GPRS استفاده می کند. به همین دلیل، این امکان را می دهد تا کاربران بدون محدودیت مکانی فایل ها، پیامک و عکس های خود را با هزینه ای کمتر از یک دهم هزینه کنونی ارسال کنند. مثلاً ، در حال حاضر، هزینه ارسال پیامک ، ۱۶ تومان است؛ ولی دارندگان این نرم افزار، به ازای ارسال هزار پیامک در محیط برنامه، تنها ۱۰ تومان از شارژشان کسر می شود.

مسعود جلالی درباره دیگر امکانات این نرم افزار گفت: تأیید رسید پیام (delivery )، در گوشی های فعال، مجانی است و محدودیت چندبخشی در پیامک ها ندارد ؛ بدین معنی که کاربر بدون درنظرگرفتن تعداد کلمات فارسی و انگلیسی می تواند، به صورت نامحدود ، پیامک چندبخشی بفرستند.

وی افزود: این نرم افزار با اپراتورهای داخل و خارج از کشور سازگار است و گوشی هایی که به زبان فارسی نیستند را نیز حمایت می کند. حجم این برنامه ششصد کیلو بایت و به زبان فارسی و انگلیسی است.

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۷:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500