• اخبار

اطلاعیه شماره 4 _ غرفه داران برای دریافت هولوگرام قبل از برگزاری نمایشگاه اقدام کنند

اطلاعیه شماره 4 _ غرفه داران برای دریافت هولوگرام قبل از برگزاری نمایشگاه اقدام کنند
واحد امور بسته های نرم افزاری طی اطلاعیه ای از متقاضیان شرکت در پنجمین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال خواست نسبت به دریافت هولوگرام به تعداد لازم قبل از برگزاری نمایشگاه اقدام کنند.

 

   به گزارش روابط عمومی مرکز ,متن کامل اطلاعیه چهارم واحد  امور بسته های نرم افزاری به شرح زیر است:به اطلاع متقاضیان (حقیقی و حقوقی) محترم شرکت در پنجمین جشنواره و نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال می‌رساند: سامانه ثبت وصدور شناسنامه نرم افزار Login.Softreg.ir  با هدف یکپارچه سازی اطلاعات مجوزهای متقاضیان در سامانه قدیم ثبت (آثار با شماره پیگیری کمتر از ده هزار) و سامانه جدید  و همچنین  استفاده از خدمات سامانه تحت وب مرکز برای کلیه آثار متقاضیان  خدمت جدیدی با عنوان لیست متقاضیان سامانه قدیم درسایت فعال گردیده است.

لذا متقاضیان می توانند جهت بهره مندی از این امکانات در اسرع وقت با ورود به  صفحه ی شخصی خود (Login.Softreg.ir) در منوی لیست متقاضیان سامانه قدیم نسبت به معرفی نام خود اقدام نمایند.

بدیهی است متقاضیانی که تا کنون در سامانه ثبت نام نکرده اند، نیز می توانند پس از ثبت نام در سامانه نسبت به معرفی خود اقدام نمایند.

 ضمنا سامانه اخذ هولوگرام نیز بر روی صفحه  اختصاصی هر متقاضی فعال می باشد و زین پس ارسال تقاضای هولوگرام به صورت غیر حضوری و فقط از طریق سامانه ثبت نرم افزار امکان پذیر خواهد بود. یاداور می گردد که تحویل هولوگرام فقط در ساختمان شماره 2 مرکز واقع در خیابان سمیه طبقه اول (حتی در زمان برگزاری نمایشگاه) انجام می پذیرد .روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۵:۴۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500