• اخبار

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران : مدل و کیفیت کار در مرکز رسانه های دیجیتال, دلگرم کننده و امید‌بخش است

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران : مدل و کیفیت کار در مرکز رسانه های دیجیتال, دلگرم کننده و امید‌بخش است
رئیس سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران و عضو شورای سیاستگذاری پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال در بازدید از «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» گفت: مدل و کیفیت کار در این مرکز دلگرم کننده و امید‌بخش است و نیروهای جوان فعال در این مرکز متخصص، متدین، معتقد و بسیجی هستند.
به گزارش روابط عمومی «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» «امیرخوراکیان» به فعالیتهای متعدد در سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: در حوزه اخلاق و فرهنگ شهروندی جای کار و فعالیت وجود دارد اما در سال 90 فعالیت‌ها را هدف‌گذاری کرده‌ایم  تا تولیدات منسجم محتوایی در موضوعات مختلف داشته باشیم.
خوراکیان  مدیرت مصرف رسانه را از اولویت‌های مهم سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران در سال جاری بر شمرد و گفت ؛ دلیل اصلی آشنایی سازمان با این مرکز به دلیل تخصصی بودن فعالیت آن  در امر رسانه  می باشد.
وی با اشاره به زمینه های مختلف فعالیت برای هر دو مجموعه خاطر نشان کرد: «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» یک مرکز تخصصی، فنی وعلمی است، از همین رو برای جلوگیری از موازی کاری می‌توان از ظرفیت‌های یکدیگر در جهت ارتقای این مرکز و سازمان  استفاده کرد.
خوراکیان در ادامه این نشست سه موضوع را برای همکاری «سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران» با «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال» عنوان کرد و گفت: در حال حاضر می توان  در سه موضوع  آموزش شهروندی و اصلاح این آموزش‌ها از طریق رسانه، فرهنگ‌سازی از طریق برگزاری جشنواره‌ها، مسابقات و غیره و در تولید آثار فاخر مانند تولید نرم افزارهایی مورد نیاز جامعه  همکاری های مشترکی داشته باشیم.
«عیسی زارع پور» رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال نیز در ادامه این نشست نگاه موجود در این مرکز را  نگاهی تکلیف مدارانه عنوان کرد و  عدم آشنائی  مردم با نرم افزارهای تولیدی این مرکز را از مشکلات موجود بر شمرد .
وی همکاری سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران را در  آشنا سازی مخاطبان با نرم افزارهای تولیدی این مرکز خواستار شد .
بنا بر‌این گزارش مقرر شد تا «سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران» و «مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال» کمیته‌ای کارشناسی جهت تنظیم تفاهم‌نامه همکاری تشکیل داده تا همکاری‌ها گسترش یابد.
«امیرخوراکیان» رئیس سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران وعضو شورای سیاستگذاری پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال، «احد شخص سلیم» مدیر فاوای سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران، «احسان حامد مقدم» رئیس فرهنگ‌سرای مجازی، «محمد لسانی» مشاور IT رسانه های دیجیتال، «عیسی زارع پور» رئیس مرکزتوسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌ای دیجیتال، «مهدی صرامی» معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال،حضور داشتند.
میهمانان از بخش‌های مختلف این مرکز که شامل، «واحد امور فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال»، «واحد اموربسته‌های نرم افزاری»، «واحد تلفن همراه»، «دبیرخانه دائمی جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه های دیجیتال»، «واحد حمایت از توسعه رسانه‌های دیجیتال»، «واحد فرهنگ سازی رسانه‌های دیجیتال»، بازدید کردند.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۷:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500