• اخبار

اطلاعیه _ بخش نرم افزار های رسانه ای با موضوع درخواست غرفه ویژه

اطلاعیه _ بخش نرم افزار های رسانه ای با موضوع درخواست غرفه ویژه
شرایط و نحوه درخواست غرفه ویژه متقاضیان در بخش نرم افزار های رسانه ای پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تهران اعلام شد.
 به گزارش روابط عمومی مرکز ؛ متن اطلاعیه به شرح زیر است: اینک که با یاری خداوند و تلاش شبانه روزی همکاران و تولید کنندگان و فعالین آثار دیجیتالی در آستانه برپایی پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تهران قرار گرفته ایم سعی در ارتقاع هرچه بیشتر خدمات هم به لحاظ کیفیت و هم کمیت داریم. بر همین اساس فرصتی را را برای ارائه بهتر آثار دربخش نرم افزار های رسانه ای فراهم آورده ایم تا غرفه داران با فضا و امکانات بهتر پذیرای مخاطبین خود باشند.
از این رو به اطلاع متقاضیان دریافت غرفه در بخش نرم افزار های رسانه ای نمایشگاه پنجم می رساند درصورت درخواست متراژ و امکانات ویژه می بایست درخواست خود را درقالب نامه به دفتر بخش نرم افزارهای رسانه ای واقع در تهران - خیابان سمیه - نرسیده به مفتح -  پلاک 76 - ساختمان شماره 2 مرکز -  طبقه چهارم - سایت شماره 1 ارسال نمایند. شایان ذکر است در این نامه میزان متراژ موردنظر - تجهیزات و امکانات در غرفه - طرح ظاهری غرفه سازی و دلایل درخواست غرفه ویژه قید گردد.

 فرصت ارسال درخواستها فقط تا پایان ساعت اداری روز بیست و سوم شهریورماه سال جاری معتبر می باشد.

ارسال درخواستها می تواند از طریق رایانامه javedani@farhang.gov.ir   انجام پذیرد. درصورت بروز مشکل و یا طرح انتقاد و پیشنهاد و  رفع ابهامات نیز می توانید با همین رایانامه در تماس باشید.

 

 

 


روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال
۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۹:۱۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500