• اخبار

ضوابط تعیین شخصیت حقیقی و حقوقی افراد برای ارسال انبوه پیامک اجرائی می شود

ضوابط تعیین شخصیت حقیقی و حقوقی افراد برای ارسال  انبوه پیامک  اجرائی می شود
ضوابط تعیین شخصیت حقیقی یا حقوقی افراد به منظور استفاده از امکان ارسال انبوه پیامک به مرحله اجرا رسیده است و برای متقاضیان به منظور ثبت شرکت فرهنگی – دیجیتالی مرحله تشکیل پرونده سپری شده است.
امیر سیاح در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: اپراتورهای تلفن همراه را موظف کرده ایم تا حتما محتوای مورد نظرشان برای ارسال به مشترکین را از طریق شرکت های فرهنگی دیجیتال که از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز می گیرند، منتشر کنند تا محتوای غیر مجاز و نامناسب از طریق این اپراتورها منتقل نشود و از قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیروی کنند. ویترین ایرانسل و پردیس همراه اول که ارائه دهنده محتوای تلفن همراه هستند نیز باید محتوای خود را فقط از موسسات یا شرکت های فرهنگی دیجیتال دریافت نمایند که این مجوز توسط مرکز توسعه فنآوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال داده می شود.
وی افزود: تلاش می کنیم تا در جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، از اپراتورهای تلفن همراه دعوت کنیم تا محتوا و امکانات تلفن همراه مانند MMS و GPRS را برای مخاطبان توضیح دهند و فضای محتوای تلفن همراه را به سمت فنی شدن پیش ببریم. 
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500