• اخبار

پانزدهمین کارگاه «غرفه رسانه های دیجیتال» در نمایشگاه قرآن برپا شد

پانزدهمین کارگاه «غرفه رسانه های دیجیتال»  در نمایشگاه قرآن برپا شد
پانزدهمین کارگاه «غرفه رسانه های دیجیتال» در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با موضوع بررسی فعالیت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در زمینه قرآن و اهل بیت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در این کارگاه «محمد امین حاجی هاشمی» مسوول بازی های رایانه ای، «علی جاودانی» مدیر واحد امور بسته های نرم افزاری، «روح الله مومن نسب» مدیر واحد اینترنت و «هاشم عباسیان» مسئول روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال حضور داشتند.
هاشم عباسیان، مسئول روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در بخشی از این کارگاه درباره کلیات و تاریخچه مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به حاضران توضیح داد.
در بخش دیگری از این کارگاه، علی جاودانی، مدیر واحد امور بسته های نرم افزاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به معرفی شیوه های اخذ مجوز برای نرم افزار، چگونگی ارزیابی محتوایی نرم افزار ها برای مغایرت نداشتن با آیین نامه های کشوری و کپی رایت توضیح داد. وی همچنین درباره هولوگرام و نحوه استفاده کاربران از هولوگرام و شماره سریال آنها با تشخیص کیفیت نرم افزار های موجود در بازار سخن گفت.
روح الله مومن نسب ، مدیر واحد اینترنت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال نیز در این کارگاه درباره فیلترینگ و روند آن در کشور توضیح داد. وی در این کارگاه به حاضران توضیح داد که چگوه سایتی را که به اشتباه فیلتر شده و یا سایتی را که باید فیلتر شود را اعلام کنند. او همچنین درباره وضعیت اینترنت کشور و ضرورت ایجاد شبکه داخلی اطلاعاتی به صورت اکسترانت سخن گفت.


روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500