• اخبار

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مرکز رسانه های دیجیتال تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مرکز  رسانه های دیجیتال تمدید شد
واحد امور بسته های نرم افزاری مرکز رسانه های دیجیتال با صدور اطلاعیه ای از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیر خانه این مرکز خبر داد.
 
 
 
 واحد امور بسته های نرم افزاری مرکز رسانه های دیجیتال با صدور اطلاعیه ای از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیر خانه این مرکز خبر داد.
متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است: با آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم مسلمین جهان به ویژه فعالین حوزه محصولات نرم افزاری و دیجیتالی به درگاه احدیت؛ به اطلاع تولیدکنندگان و ناشرین نرم افزارهای رایانه ای که تمایل دارند در پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تهران شرکت نمایند می رساند، با توجه به استقبال بی نظیر تولیدکنندگان محترم برای حضور در این نمایشگاه و با هدف ایجاد بستر مناسب برای  به نمایش درآمدن حداکثری تولیدات دیجیتالی داخلی و همچنین تکمیل آثار  در دست تولید، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تا پایان ساعت اداری روز «چهارشنبه، بیست و ششم مردادماه سال جاری» تمدید می گردد.
بدیهی است این مهلت غیر قابل تمدید مجدد بوده و به آثاری که بعد از تاریخ یادشده به دبیرخانه واصل گردد برای حضور در نمایشگاه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500