• اخبار

برای اولین بار در نمایشگاه قرآن کریم نظارت بر نحوه عرضه آثار نرم افزاری توسط بازرسی محتوایی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال صورت می پذیرد

برای اولین بار در نمایشگاه قرآن کریم نظارت بر نحوه عرضه آثار نرم افزاری توسط بازرسی محتوایی مرکز  توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال صورت می پذیرد
امسال برای اولین بار تمام آثار نرم افزاری ارائه شده در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دارای مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.
  علی جاودانی مدیر واحد امور بسته های نرم افزاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در گفتگو با روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اعلام کرد: امسال با تمهیدات و تغییرات اعمال شده در نحوه ثبت نام غرفه های بخش رسانه های دیجیتال مرکز و همکاری مناسب تولیدکنندگان و غرفه داران این نمایشگاه و نیز تلاش شبانه روزی همکاران واحد بررسی مرکز، تمامی آثار نرم افزاری ارائه شده در نمایشگاه  قرآن دارای مجوز هستند.
 وی افزود: هفته اول نمایشگاه فرصت داده شد تا آن دسته از غرفه دارانی که نتوانستند هولوگرام آثار خود را تهیه و بر روی بسته بندی آثار خود الصاق نمایند به ساختمان مرکز مراجعه نموده و هولوگرام خود را برای عرضه نرم افزار های علوم قرآنی دریافت کنند.
 مدیر واحد امور بسته های نرم افزاری توضیح داد: بطور موازی با فعالیتهای حوزه بررسی، صدور مجوز و تحویل هولوگرام که در ساختمان مرکز انجام می پذیرد، همکاران واحد امور بسته های نرم افزاری در قالب تیم بازرسی محتوایی بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن نیز مشغول به انجام وظیفه هستند. این تیم متشکل از کارشناسان مجرب حوزه محتوای نرم افزارها بوده که وظیفه نظارت بر نحوه عرضه آثار نرم افزاری را بر عهده خواهند داشت. جلوگیری از بروز تخلفاتی همچون فروش آثار غیر مرتبط با آثار دیجیتالی و نیز برخور با تخلفات احتمالی مانند فروش آثار بدون مجوز و هولوگرام و... از دیگر وظایف ایشان می باشد.
 علی جاودانی گفت: با هماهنگی های بعمل آمده با مسئولین محترم بخش نشر مکتوب نمایشگاه از عرضه آثار دیجیتالی بدون مجوز در غرفه های این بخش جلوگیری به عمل خواهد آمد. ضمنا غرفه داران و خریداران بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه قرآن می توانند شکایات و نظرات خود را به کمیته بازرسی محتوایی حاضر در این بخش انتقال دهند تا در اسرع وقت به مشکل و شکایت مطرح شده رسیدگی گردد.
 مدیرواحد بسته نرم افزاری در پایان تاکید کرد: هولوگرام الصاق شده بر روی آثار نرم افزاری از طریق ارسال  شماره سریال درج شده بر روی آن به سامانه پیامکی 300070 قابل پیگیری و نشانگر تایید مجوز آن اثر خواهد بود.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500