• اخبار

15 مرداد , آخرین مهلت ثبت آثار در جشنواره رسانه های دیجیتال

15 مرداد , آخرین مهلت ثبت آثار  در جشنواره رسانه های دیجیتال
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، جایگاه عرضه توانمندی‌های تولیدی رسانه‌های دیجیتال به متخصصان این حوزه و عموم مردم است.
 مسئول کمیته ثبت نام جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با بیان این مطلب گفت: آخرین مهلت ارسال آثار برای حضور در جشنواره پنجم 15 مرداد ماه است.
 به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال , مرتضی خادم افزود: علاقمندان به شرکت در پنجمین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال ابتدا باید در پایگاه اطلاع رسانیhttp://login.dmf.ir  سایت ثبت نام نمایند .
به گفته وی در این پایگاه یک نام کاربری و کلمه عبور به ثبت نام کنندگان داده می شود و آنها می توانند مراحل مختلف ثبت نام محصول شان را در پنلی که در اختیار دارند،انجام دهند. سپس دو نسخه از محصول ثبت نامی را به نشانی تهران – خیابان شریعتی - خیابان سمیه - پلاک 76 - مرکز توسعه فناوری اطلاعات ورسانه‌های دیجیتال - طبقه 1 - دبیرخانه، کد پستی 1561734915  ارسال نمایند.
  وی در خصوص نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور  برای ثبت نام در جشنواره نیز گفت: علاقمندان برای ثبت نام در بخش‌های نرم‌افزارهای رسانه‌ای و نرم‌افزارهای تلفن همراه باید محصولات خود را ابتدا در دبیرخانه  ثبت نرم‌افزار ثبت نمایند .
وی افزود: اطلاعات بیشتر  در وب سایت http://softreg.ir  موجود است )برای این کار از طریق دبیرخانه ثبت نرم‌افزار برای آنها نام کاربری وگذرواژه ارسال خواهد شد که از طریق همان نام کاربری و گذرواژه می‌تواننددرجشنواره ثبت نام کنند.) در صورتیکه قبلا نام کاربری و گذرواژه دریافت نموده‌اند می‌توانند با همان نام، نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند.
خادم  ادامه داد: جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال عرصه ای بین المللی است که در آن نرم‌افزارها و آثار دیجیتالی ثبت نام شده در بخش‌ها و عناوین مختلف باهم به رقابت پرداخته و کارشناسان براساس کاربرگ‌ها (فرم‌های مخصوص بررسی نرم‌افزار)به هر نرم‌افزار امتیاز خاصی می‌دهند و در نهایت در هر عنوان تعدادی نرم‌افزار به عنوان کاندیدای دریافت جایزه معرفی و در مرحله‌ی آخر در هرعنوان سه اثر برگزیده شده که علاوه بر دریافت جوایز نفیس و معرفی از طریق رسانه‌های جمعی، از حمایت‌های مختلف مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برخوردار خواهند شد.
مسئول کمیته ثبت نام جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: آخرین مهلت ثبت آثار در سایت برای تولیدکنندگانی که قصد فروش نرم‌افزاهای خود را در نمایشگاه در بخش‌ نرم‌افزارهای رسانه‌ای ونرم‌افزارهای تلفن همراه را دارند هم 15مرداد ماه است.
 ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه نیز از تاریخ 10 شهریور ماه آغاز می شود که به مدت10 روز ادامه دارد.
وی افزود: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، جایگاه عرضه توانمندی‌های تولیدی رسانه‌های دیجیتال به متخصصان این عرصه و عموم مردم است. تولیدکنندگان محصولات نرم‌افزاری، پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها و ارائه کنندگان خدمات رسانه‌های دیجیتال در این نمایشگاه که مهر ماه هرسال برگزار می‌شود حضور یافته و به معرفی و فروش محصولات و خدمات خودمی‌پردازند.
خادم  درباره شیوه های اطلاع رسانی به علاقمندان گفت: سایت 
www.DMF.ir به صورت کامل درباره جشنواره و نمایشگاه است به علاوه اطلاع رسانی در سایت های مختلف، تبلیغات شهری، پوستر و تبلیغات تلویزیونی هم انجام می شود.
 پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از 14 تا 23 مهر ماه سال جاری در مصلی بزرگ تهران برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن : 88319839 ویا از طریق پست الکترونیکی register@dmf.ir با کمیته ثبت نام جشنواره و نمایشگاه تماس حاصل نمایند.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال
۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۶:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 5.0  (1 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500