• اخبار

20هزار عنوان اثر دیجیتالی در نمایشگاه قرآن کریم عرضه می شود

20هزار عنوان اثر دیجیتالی در نمایشگاه قرآن کریم عرضه می شود
مدیر اجرایی بخش رسانه‌های دیجیتال نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اشاره به حضور بیش از 100 مؤسسه فعال قرآنی در این بخش گفت: در مجموع دو هزار و 500 مترمربع فضا به بخش رسانه‌های دیجیتال اختصاص یافته است.
 وی با بیان اینکه بیش از 130 مرکز و مؤسسه برای حضور در این بخش درخواست داده بودند، گفت: فضای درخواستی بخش رسانه‌های دیجیتال بیش از این بود که بواسطه برخی محدودیت ها فضای کمتری در اختیار قرار گرفته است و با توجه به این محدودیت امکان حضور بخشی از درخواست‌کنندگان برای حضور در این بخش وجود ندارد؛ هر چند در حال برنامه‌ریزی برای حضور بیشترین مراکز و مؤسسات در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن هستیم.
 خیاطی در مورد شرایط و ضوابطی که برای حضور مؤسسات در نظر گرفته شده است، گفت: تمام مراکزی که در بخش رسانه‌های دیجیتال حضور دارند محصولاتشان در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و مورد تأیید است.
 وی با بیان اینکه نزدیک به بیست هزار عنوان اثر دیجیتالی در نمایشگاه نوزدهم قرآن کریم برای علاقمندان آماده عرضه است، افزود: طبق برنامه‌های پیش‌بینی شده رونمایی از آثار نیز در حین برگزاری نمایشگاه انجام می شود.
 مدیر اجرایی بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه قرآن یادآور شد: ثبت نام برای شرکت در پنجمین جشنواره نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال نیز در بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی قرآن انجام می شود، برگزاری کارگاه به منظور توضیح و تشریح روال ثبت مؤسسات فرهنگی- قرآنی برای اخذ مجوز فعالیت‌های دیجیتالی از دیگر برنامه‌های بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه نوزدهم است.
 نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 26 شعبان (6 مردادماه) به مدت یک ماه از ساعت 17 الی یک بامداد در قالب 30 بخش و ارائه محصولات و برنامه‌های متنوع قرآنی در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۴:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500