تیتر جدیدترین اخبار

بابک ندرخانی با اشاره به ثبت‌نام 84 ناشر الکترونیک و دیجیتال برای حضور در سی‌‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از جانمایی ناشران این حوزه، در کنار ناشران کتاب‌های کاغذی خبر داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
[ تعداد بازدید : ۲۵۲ ]
مجمع فعالان فرهنگی فضای مجازی در عرصه بین الملل با مجوز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
[ تعداد بازدید : ۱۳۲ ]
مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری امام ضا(ع) از برنامه ریزی برای برگزاری هجدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
اختتامیه هفتمین دوره جشنواره رسانه ­های دیجتیال رضوی در قزوین برگزار شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱۷ ]
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: ۳۳۸۶ ثر در هشتمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال رضوی مورد قضاوت داوران قرار گرفت و از ۷ نفر برتر تجلیل شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۹
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
باتوجه به تماس ودرخواست تعدادی ازناشران محترم مهلت ثبت نام ازطریق پایگاه اطلاع رسانی www.tibf.ir تاساعت 24 شنبه 26 بهمن ماه جاری تمدیدگردید
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
[ تعداد بازدید : ۱۲۹ ]
ناشران الکترونیک ودیجیتال از21بهمن ماه جاری به مدت سه روزمی توانندجهت حضوردرنمایشگاه مذکوربه پایگاه اطلاع رسانی www.tibf.ir مراجعه وثبت نام نمایند
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
[ تعداد بازدید : ۲۳۷ ]
محمدحسین اسماعیلی بمنظوره بهره مندی از ظرفیت های مدیران صفحات پرمخاطب در شبکه های اجتماعی استان و آگاهی از نظرات و دغدغه هایشان، با آنان به گفتگو نشست.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
[ تعداد بازدید : ۹۱ ]
در دومین جلسه شورای علمی سومین همایش ملی سوادرسانه ای و اطلاعاتی که روز سه شنبه ۱۵/۱۱/۱۳۹۸ با حضور دکتر سعیدرضا عاملی ـ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمد رضا بهمنی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دکتر حسن بشیر، استاد تمام دانشگاه امام صادق (ع) و رئیس سومین همایش ملی سواد رسانه ای و اطلاعاتی و اعضای شورای علمی و راهبری این همایش در محل دبیرخانه¬¬ی شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، از پوستر فراخوان همایش رونمایی شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
جمعه ۱۸ بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام در طرح شکایت ملی از اینستاگرام به دلیل حذف محتواهای مرتبط با سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تعیین شده است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۳ ]
سرابی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، با اشاره به این مطلب که مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت متبوع به استناد مصوبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ شورای عالی فضای مجازی، برنامه تحول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقای نقش در فضای مجازی را تدوین کرده است افزود، یکی از اقدامات این برنامه متناسب سازی ساختار و نظام مدیریت این وزارتخانه است.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از زمان اعلام فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تاکنون بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند نیز تا اول بهمن‌ماه ۹۸ فرصت دارند
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
[ تعداد بازدید : ۸۶ ]
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: دانش آموزان در این دوره از جشنواره حضور چشمگیری دارند و در صورت بالا بودن تعداد شرکت کنندگان، بخش ویژه دانش آموزی دایر خواهد شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
[ تعداد بازدید : ۲۵۲ ]
در نخستین جلسه شورای علمی سومین همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی بر واگذاری امور علمی و مطالعاتی به دانشگاه‌ها تاکید شد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
[ تعداد بازدید : ۲۳۶ ]