جشنواره ها

    
  • تیتر جدیدترین اخبار

آموزشهای لازم را از صفحات آموزشی مرکز رسانه های دیجیتال پیگیری کنید
کارشناس روابط عمومی گفت: علاقه مندان برای آموزش اقدامات رسانه های دیجیتال می توانند به فیلمهای آموزشی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بر روی آ÷ارات و نماشا مراجعه کنند.
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶)[ تعداد کلیک : ۱۵ ]
چرا سواد اطلاعاتی رسانه ای؟
در عصر اطلاعات و رسانه، خواندن و نوشتن نه تنها نشاندهنده‌ی سواد نیست، بلکه اگر با «سواد اطلاعات و سواد رسانه» همراه نباشد می تواند به «نادانی بیشتر ناشی از پذیرش اطلاعات گمراه‌کننده و نادرست» منتهی شود.
(۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴)[ تعداد کلیک : ۲۱ ]
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور: خلاقیت، کلید موفقیت فعالان موضوعات رضوی
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور با تبریک اعیاد ربیع‌الاول گفت: به نظر می‌رسد اصل حمایت و تشویق فعالان موضوعات رضوی امر مبارکی بوده، اما نیاز به اعتلا دارد و این مهم نیاز به خلاقیت دارد
(۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵)[ تعداد کلیک : ۴۲ ]
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را خنثی می کند
دکتر حسین حاجی گفت: برخی سعی کردند تئوری وحدت مسلمانان را در غرب آسیا وجهان بیرنگ کنند و با شکست رو به رو کنند. اما با همه فراز و فرودها و آسیبها از انجایی که آرمان و تفکر حضرت امام(ره) و داده های انقلاب اسلامی که متاثر از متدها، الگوها، آداب و سنن الهی و ائمه اطهار بوده هرگز استکبار جهانی نتواسته اند شیرازه وحدت و انسجام مردم مسلمان ایران را که به رهبری امام خمینی(ره) و رهبری از ابتدای انقلاب تا کنون پیش رفته به استحاله بکشانند و یا آن را با چالش جدی مواجه کنند.
(۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۱)[ تعداد کلیک : ۲۶ ]
همزمان با هفته بسیج، احکام بسیجیان مرکز اهدا شد
در هفته بسیج احکام بسیجیان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اهدا شد.
(۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹)[ تعداد کلیک : ۲۴ ]
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اشاره به اینکه بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است، گفت: به مناسبت هفته بسیج مسابقات فوتبال دستی ویژه برادران و دارت ویژه خواهران در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار می شود.
(۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳)[ تعداد کلیک : ۱۸ ]
اختتامیه اولین نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه۲ کشور
اختتامیه اولین نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه۲ کشور با حضور مدیرکل دفترسیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد.
(۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸)[ تعداد کلیک : ۲۸ ]
تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حمایت از تولید محتوای مناسب در فضای مجازی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تودیع و معارفه روءسای قدیم و جدید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بر ضرورت ارتقای محتوا در فضای مجازی، تحقق دیپلماسی فرهنگی بین المللی از طریق رسانه ­های دیجیتال، تمرکز بر اقتصاد فرهنگ و هنر، توسعه کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال در فضای مجازی و افزایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی کاربران فضای مجازی تاکید کرد.
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳)[ تعداد کلیک : ۴۲ ]
مقاله های ارتقای سواد رسانه ای در بخش دوم ارائه شد
همایش سواد رسانه ای در نوبت دوم روز سوم هم با سه پنل همزمان برگزار شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰)[ تعداد کلیک : ۵۳ ]
مقاله های ارتقای سواد رسانه ای در بخش نخست ارائه شد
همایش سواد رسانه ای در نوبت اول روز سوم با سه پنل همزمان برگزار شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵)[ تعداد کلیک : ۲۹ ]
در پانل بررسی فیلم‌های جشنواره فجر در بحث سواد رسانه ای مطرح شد، مشکلات فضای مجازی را به عنوان یک دغدغه به عرصه سینما ببرید
دومین همایش سواد رسانه‌ای، در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بررسی فیلم‌های جشنواره فجر از منظر سواد رسانه ای با معرفی پنج فیلم لاتای، جشن دلتنگی، اتاق تاریک، به وقت شام و خجالت نکش پیگیری شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳)[ تعداد کلیک : ۲۲۱ ]
ضرورت آموزش سواد رسانه ای از دوره ابتدایی
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رسانه مغز را شکل می دهد، گفت:باید از دوران ابتدایی تحصیل، سواد رسانه ای را با نگاه جامع آموزش داد و از یکسو نگری به آن پرهیز کرد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵)[ تعداد کلیک : ۵۰ ]
پنج فیلم برتر از منظر سواد رسانه ای تجلیل شدند
روز دوم سواد رسانه ای در بخش پانل تجربه فیلم های فجر از منظر سواد رسانه ای با حضور تهیه کنندگان فیلم لاتاری، اتاق تاریک، جشن دلتنگی و نویسنده فیلم خجالت نکش و در غیاب نویسنده و کارگردان به وقت شام برگزار شد.
(۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۲۹)[ تعداد کلیک : ۶۳ ]
در پانل تجربه برنامه های تلویزیونی در حوزه سواد رسانه ای مطرح شد؛ رسانه چطور می تواند سواد رسانه ای جامعه را بالا برد
در روز دوم همایش سواد رسانه ای پانل تجربه برنامه های تلویزیونی در حوزه سواد رسانه ای برگزار و راهکارهای ارتقای سواد رسانه ای توسط رسانه ها بررسی شد.
(۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲)[ تعداد کلیک : ۳۱۲ ]
در روز دوم همایش سواد رسانه ای مطرح شد؛ تجربه رسانه های خارجی از حضور در ایران و ضرورت توجه به سواد رسانه ای در نظام بین الملل
همایش سواد رسانه ای در روز دوم با برگزاری پانل تجربه رسانه های خارجی در جمهوری اسلامی ایران شروع شد.
(۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲)[ تعداد کلیک : ۳۱۷ ]
تعداد نمایش: