جشنواره ها

    
  • تیتر جدیدترین اخبار

فراخوان یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان برگزاری یازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال را منتشر کرد.
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶)[ تعداد کلیک : ۱۲۴ ]
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: جامع نگری و مسئله شناسی درست، لازمه قانونگذاری کارآمد در حوزه پیام رسان‌های اجتماعی است
محمدرضا بهمنی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، با اشاره به مباحث مطرح شده درباره طرح اخیر مجلس برای حمایت از پیام رسان های داخلی و حواشی به وجود آمده در این زمینه گفت: هر قانونِ کارآمدی درباره پیام رسان های اجتماعی در گرو پرهیز از سیاست‌زدگی و مسئله شناسی درست از این پدیده است. چراکه غلبه سیاست‌زدگی و پافشاری به اختلافات جناحی، به سلامت سیاستگذاری در عرصه فرهنگی کشور آسیب می‌زند.
(۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷)[ تعداد کلیک : ۵۳۰ ]
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: جامع نگری و مسئله شناسی درست، لازمه قانونگذاری کارآمد در حوزه پیام رسان های اجتماعی است
دکتر محمدرضا بهمنی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، با اشاره به مباحث مطرح شده درباره طرح اخیر مجلس برای حمایت از پیام رسان های داخلی و حواشی به وجود آمده در این زمینه گفت: هر قانونِ کارآمدی درباره پیام رسان های اجتماعی در گرو پرهیز از سیاست زدگی و مسئله شناسی درست از این پدیده است. چراکه غلبه سیاستزدگی و پافشاری به اختلافات جناحی، به سلامت سیاستگذاری در عرصه فرهنگی کشور آسیب میزند.
(۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰)[ تعداد کلیک : ۱۳۲ ]
آموزشهای لازم را از صفحات آموزشی مرکز رسانه های دیجیتال پیگیری کنید
کارشناس روابط عمومی گفت: علاقه مندان برای آموزش اقدامات رسانه های دیجیتال می توانند به فیلمهای آموزشی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بر روی آ÷ارات و نماشا مراجعه کنند.
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۶)[ تعداد کلیک : ۹۹ ]
چرا سواد اطلاعاتی رسانه ای؟
در عصر اطلاعات و رسانه، خواندن و نوشتن نه تنها نشاندهنده‌ی سواد نیست، بلکه اگر با «سواد اطلاعات و سواد رسانه» همراه نباشد می تواند به «نادانی بیشتر ناشی از پذیرش اطلاعات گمراه‌کننده و نادرست» منتهی شود.
(۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴)[ تعداد کلیک : ۶۷ ]
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور: خلاقیت، کلید موفقیت فعالان موضوعات رضوی
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور با تبریک اعیاد ربیع‌الاول گفت: به نظر می‌رسد اصل حمایت و تشویق فعالان موضوعات رضوی امر مبارکی بوده، اما نیاز به اعتلا دارد و این مهم نیاز به خلاقیت دارد
(۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵)[ تعداد کلیک : ۱۱۷ ]
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را خنثی می کند
دکتر حسین حاجی گفت: برخی سعی کردند تئوری وحدت مسلمانان را در غرب آسیا وجهان بیرنگ کنند و با شکست رو به رو کنند. اما با همه فراز و فرودها و آسیبها از انجایی که آرمان و تفکر حضرت امام(ره) و داده های انقلاب اسلامی که متاثر از متدها، الگوها، آداب و سنن الهی و ائمه اطهار بوده هرگز استکبار جهانی نتواسته اند شیرازه وحدت و انسجام مردم مسلمان ایران را که به رهبری امام خمینی(ره) و رهبری از ابتدای انقلاب تا کنون پیش رفته به استحاله بکشانند و یا آن را با چالش جدی مواجه کنند.
(۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۱)[ تعداد کلیک : ۷۹ ]
همزمان با هفته بسیج، احکام بسیجیان مرکز اهدا شد
در هفته بسیج احکام بسیجیان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اهدا شد.
(۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹)[ تعداد کلیک : ۵۷ ]
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اشاره به اینکه بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است، گفت: به مناسبت هفته بسیج مسابقات فوتبال دستی ویژه برادران و دارت ویژه خواهران در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار می شود.
(۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳)[ تعداد کلیک : ۷۳ ]
اختتامیه اولین نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه۲ کشور
اختتامیه اولین نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی منطقه۲ کشور با حضور مدیرکل دفترسیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد.
(۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸)[ تعداد کلیک : ۶۹ ]
تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حمایت از تولید محتوای مناسب در فضای مجازی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تودیع و معارفه روءسای قدیم و جدید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بر ضرورت ارتقای محتوا در فضای مجازی، تحقق دیپلماسی فرهنگی بین المللی از طریق رسانه ­های دیجیتال، تمرکز بر اقتصاد فرهنگ و هنر، توسعه کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال در فضای مجازی و افزایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی کاربران فضای مجازی تاکید کرد.
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳)[ تعداد کلیک : ۱۰۶ ]
مقاله های ارتقای سواد رسانه ای در بخش دوم ارائه شد
همایش سواد رسانه ای در نوبت دوم روز سوم هم با سه پنل همزمان برگزار شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰)[ تعداد کلیک : ۱۰۵ ]
مقاله های ارتقای سواد رسانه ای در بخش نخست ارائه شد
همایش سواد رسانه ای در نوبت اول روز سوم با سه پنل همزمان برگزار شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵)[ تعداد کلیک : ۸۳ ]
در پانل بررسی فیلم‌های جشنواره فجر در بحث سواد رسانه ای مطرح شد، مشکلات فضای مجازی را به عنوان یک دغدغه به عرصه سینما ببرید
دومین همایش سواد رسانه‌ای، در سالن کنفرانس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بررسی فیلم‌های جشنواره فجر از منظر سواد رسانه ای با معرفی پنج فیلم لاتای، جشن دلتنگی، اتاق تاریک، به وقت شام و خجالت نکش پیگیری شد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳)[ تعداد کلیک : ۲۴۸ ]
ضرورت آموزش سواد رسانه ای از دوره ابتدایی
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رسانه مغز را شکل می دهد، گفت:باید از دوران ابتدایی تحصیل، سواد رسانه ای را با نگاه جامع آموزش داد و از یکسو نگری به آن پرهیز کرد.
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵)[ تعداد کلیک : ۶۹ ]
تعداد نمایش: